Sinop Tanıtım Platformu

Elli7.net - KÜNYE

Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesi php-fusion CMS altyapısını kullanmakta olup, masaüstü ve mobil temaları, harici modüller site yöneticimiz tarafından kodlanmıştır. Site üzerindeki bazı modül ve bloklar php-fusion destek forumlarında gerekli konu açıldığında yöneticinin tasarrufunda olmakla birlikte sadece yönetici tarafından paylaşılabilir.

Yetki ve Sorumluluklar

Bu sitenin teknik, idari ve mali sorumlusu Kurtuluş AÇIKGÖZ\'dür. Sitemizde yayın alan her bilgi mümkün olabildiğice onaydan geçirilmekte olup, köşe yazarlarının paylaştığı bilgilerden köşe yazarının kendisi sorumludur.

İrtibat

Gsm : 0507 594 45 56
Mail : elli7@elli7.net
facebook : facebook.com/grafiksinop

Reklam İşlemleri

Reklam Verme : Sitemiz üzerindeki reklamlar kentimize destek amacıyla site yöneticimiz tarafından belirlenir, tasarlanır ve yayınlanır. Yayınlanan reklamların yayın süresi elli7.net yöneticilerince saklıdır.

Ücretlendirme

Web sitemiz üzerinde yöneticilerimiz tarafından yayınlanan her türlü reklamlar advertorialdir ve ücret alınmaz. Sitemizin reklam kazancı google/adsense ağı üzerinden gerçekleşir. Ziyaretçilerimizin reklamlarımıza tıklayarak bize destek vereceklerini umuyoruz.


Etiketler

php fusion firma rehberi modülü Teyyareci Nuri Bey Kimdir? sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? kişiye özel fotoğraf çerçevesi Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu doğrulama mesajlarındaki tehlike php-fusion mobil php-fusion v7 php-fusion bootstrao php-fusion responsive türk ordunaryuslar cevdet kerim incedayı kimdir eposta güvenliği bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz SSD nedir HDD mi SSD mi Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? her yerde IP nedir bu ip antik çağda sinop Paphlagonia nedir sinop adı nereden geliyor sinopa verilen isimler sahte mail eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik fake mail Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 Osman Pamukoğlu Kimdir? windows 7 ölüyormu bitmeyen takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi 100 yıllık takvim lazer takvim lazer kesim hangi web tarayıcı daha hızlı sinop hakkında bilgiler Sinop İli Genel Bakış verilerimi şifrelediler bu hackerlara dikkat steganos safe sunucum hacklendi hackerlerın yeni taktiği Tarzan Kemal Kimdir? alanadı satılmaz kiralanır domain tescilleme domain kiralama domain satın alınmaz kiralanır Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop Sinop Offroad sahte fatura virüsü cryptolocker virüsü fatura virüsü drawdizayn sinop cnc sinoptan ne alınır sinop lazer kesim sinop hediyelik eşyalar sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri ahmet muhip dıranas kimdir
Haberler