Sinop Tanıtım Platformu


Etiketler - sosyal mühendislik

Haberler
Sosyal Mühendislik Nedir? 1

Merhaba değerli okuyucular... Son zamanlarda sosyal medya üzerinde hiç tanımadığınız şekilde ve tipte insanlar sizi ekliyorlar. Sanki bir şekilde birilerinden veya birşeylerlen bilgi topluyormuşçasına birşeyler soruyorlar değilmi?

Sosyal mühendisliğin bir bölümü, lisansı veya diploması yok! Aslında biz buna tam olarak "kandırma sanatı" diyebiliriz. Basit olarak açıklamak gerekirse elde etmek istediğimiz bir bilgiye çeşitli kandırma metodları hazırlayarak o bilgiye ulaşmaktır.
Etiketler

eposta güvenliği windows 7 ölüyormu Osman Pamukoğlu Kimdir? eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik sahte mail fake mail türk ordunaryuslar cevdet kerim incedayı kimdir sunucum hacklendi verilerimi şifrelediler steganos safe bu hackerlara dikkat hackerlerın yeni taktiği HDD mi SSD mi SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? sahte hediye çekleri sosyal mühendisler nasıl hedef seçer domain satın alınmaz kiralanır domain tescilleme alanadı satılmaz kiralanır domain kiralama Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Kimdir? lazer kesim bitmeyen takvim 100 yıllık takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer takvim Ozan Öztürk Kimdir? Teyyareci Nuri Bey Kimdir? doğrulama mesajlarındaki tehlike antik çağda sinop sinopa verilen isimler Paphlagonia nedir sinop adı nereden geliyor facebook telefonuma erişiyormu Mobil uygulamalardaki tehlike cryptolocker virüsü fatura virüsü sahte fatura virüsü bozuk harddiskleri kurtarmak php fusion firma rehberi modülü Sinop Offroad Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 php-fusion bootstrao php-fusion v7 php-fusion mobil php-fusion responsive sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir drawdizayn sinop cnc sinop hediyelik eşyalar sinop lazer kesim sinoptan ne alınır kişiye özel fotoğraf çerçevesi Tarzan Kemal Kimdir? Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? her yerde IP nedir bu ip Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1
Haberler