Sinop Tanıtım Platformu


Etiketler - windows 7 ölüyormu

Haberler
Windows 7 Tarih oluyor

Microsoft işletim sistemleri içerisinde Wİndows XP'den sonra en çok kullanılan işletim sistemi Windows 7 idi. Fakat Microsoft 13 Ocak 2015 yani bugünden itibaren windows7 için güncelleme yayınlamayacak.

Windows 10 için kolları sıvayan teknoloji devi microsoft xp kullanıcılarını zor duruma sokmuş ve desteğini bitirmişti. Yeni nesil işletim sistemi olan windows7 daha eski bilgisayarların donanım yazılımları (driver) olmadığından eski bilgisayarlara da yüklenemiyordu. Haliyle kullanıcılar yeni bilgisayarlar satın almak zorunda kaldılar. Fakat bilgisayar üreticileri microsoft'un taşeronluğunu yaparak windows 7 işletim sistemini (zorunlu) bilgisayar içerisine yükleyerek mecburi olarak kullanıcıya sundu. Böyle windows7 en çok kullanılan işletim sistemi haline geldi.
Etiketler

php fusion firma rehberi modülü sahte mail fake mail eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik sinopa verilen isimler antik çağda sinop Paphlagonia nedir sinop adı nereden geliyor her yerde IP nedir bu ip hangi web tarayıcı daha hızlı Ozan Öztürk Kimdir? kişiye özel fotoğraf çerçevesi php-fusion v7 php-fusion responsive php-fusion bootstrao php-fusion mobil Seydi Ali Reis Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 ahmet muhip dıranas kimdir drawdizayn sinoptan ne alınır sinop hediyelik eşyalar sinop lazer kesim sinop cnc Prof. Salih Zeki Bey Kimdir? sinoplu bilim adamları dr. muhit tümerkan kimdir 100 yıllık takvim Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi lazer kesim bitmeyen takvim lazer takvim hackerlerın yeni taktiği bu hackerlara dikkat verilerimi şifrelediler sunucum hacklendi steganos safe cevdet kerim incedayı kimdir türk ordunaryuslar windows 7 ölüyormu sosyal mühendisler nasıl hedef seçer sahte hediye çekleri bozuk harddiskleri kurtarmak cryptolocker virüsü sahte fatura virüsü fatura virüsü Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? domain kiralama domain satın alınmaz kiralanır domain tescilleme alanadı satılmaz kiralanır sinop hakkında bilgiler Sinop İli Genel Bakış facebook telefonuma erişiyormu Mobil uygulamalardaki tehlike Osman Pamukoğlu Kimdir? Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Kimdir? bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz HDD mi SSD mi SSD nedir Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? doğrulama mesajlarındaki tehlike
Haberler