Sinop Tanıtım Platformu

Elli7.net - KÜNYE

Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesi php-fusion CMS altyapısını kullanmakta olup, masaüstü ve mobil temaları, harici modüller site yöneticimiz tarafından kodlanmıştır. Site üzerindeki bazı modül ve bloklar php-fusion destek forumlarında gerekli konu açıldığında yöneticinin tasarrufunda olmakla birlikte sadece yönetici tarafından paylaşılabilir.

Yetki ve Sorumluluklar

Bu sitenin teknik, idari ve mali sorumlusu Kurtuluş AÇIKGÖZ\'dür. Sitemizde yayın alan her bilgi mümkün olabildiğice onaydan geçirilmekte olup, köşe yazarlarının paylaştığı bilgilerden köşe yazarının kendisi sorumludur.

İrtibat

Gsm : 0507 594 45 56
Mail : elli7@elli7.net
facebook : facebook.com/grafiksinop

Reklam İşlemleri

Reklam Verme : Sitemiz üzerindeki reklamlar kentimize destek amacıyla site yöneticimiz tarafından belirlenir, tasarlanır ve yayınlanır. Yayınlanan reklamların yayın süresi elli7.net yöneticilerince saklıdır.

Ücretlendirme

Web sitemiz üzerinde yöneticilerimiz tarafından yayınlanan her türlü reklamlar advertorialdir ve ücret alınmaz. Sitemizin reklam kazancı google/adsense ağı üzerinden gerçekleşir. Ziyaretçilerimizin reklamlarımıza tıklayarak bize destek vereceklerini umuyoruz.


Etiketler

sahte hediye çekleri sosyal mühendisler nasıl hedef seçer Yusuf Kemal Tengirşek Kimdir? windows 7 ölüyormu hangi web tarayıcı daha hızlı alanadı satılmaz kiralanır domain tescilleme domain satın alınmaz kiralanır domain kiralama her yerde IP nedir bu ip php-fusion responsive php-fusion v7 php-fusion bootstrao php-fusion mobil Osman Pamukoğlu Kimdir? Mobil uygulamalardaki tehlike facebook telefonuma erişiyormu fake mail sahte mail eposta şifre güvenliği sosyal mühendislik sinop hediyelik eşyalar sinop lazer kesim sinoptan ne alınır drawdizayn sinop cnc Windows 8 Başlat Logosuna Tıklanmıyor? Türkiye Offroad Şampiyonası Sinop Sinop Offroad Ozan Öztürk Kimdir? doğrulama mesajlarındaki tehlike ahmet muhip dıranas kimdir Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 SSD nedir bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz HDD mi SSD mi Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 1 Teyyareci Nuri Bey Kimdir? Php-Fusion v7 ve HTML Entegrasyon dersleri 2 sinopa verilen isimler Paphlagonia nedir sinop adı nereden geliyor antik çağda sinop eposta güvenliği bozuk harddiskleri kurtarmak hackerlerın yeni taktiği verilerimi şifrelediler bu hackerlara dikkat steganos safe sunucum hacklendi sahte fatura virüsü fatura virüsü cryptolocker virüsü Seydi Ali Reis Kimdir? türk ordunaryuslar cevdet kerim incedayı kimdir dr. muhit tümerkan kimdir sinoplu bilim adamları Ömürlük Ahşap Duvar Takvimi 100 yıllık takvim lazer takvim bitmeyen takvim lazer kesim
Haberler

Hava / Nöbetçi Eczaneler

MERKEZ ECZANESİ - Sinop - Merkez

SAKARYA CAD.GÜNDOĞDU PASAJI NO:19
(368) 261 78 63

ÖNCEL ECZANESİ - Ayancık

YALI MAH. ATATÜRK CAD. NO.21/B
(368) 613 13 95

BÜYÜK ECZANESİ - Boyabat

KUMLUK MAH. STADYUM CAD. NO:17
(368) 315 27 85
Eczaneyi haritada görüntülemek için tıklayınız...

TEK ECZANESİ - Durağan

HÜRRİYET CAD. NO:1
(368) 416 11 52

ÇAĞLAR ECZANESİ - Erfelek

CUMHURİYET CAD. MERKEZ MAH.NO:12/A
(368) 511 20 20
Eczaneyi haritada görüntülemek için tıklayınız...

DOLGUN ECZANESİ - Gerze

ÇARŞI MAH. ATATÜRK CAD.NO:13/B
(368) 718 17 59

YAŞAM ECZANESİ - Türkeli

GÜZELYURT MAH.CAMİ SOK.NO.1/A
(368) 671 22 76
Eczaneyi haritada görüntülemek için tıklayınız...

Sinop Namaz Vakitleri

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 3
En Yeni Üye: oya

Bize Ulaşın

0368 261 45 95
0368 261 45 95
0507 594 45 56
E-Posta Gönderin
Facebook'tan Takip Edin
Twitter'dan Takip Edin
Google'da Takip Edin
Instagram'dan Takip Edin
Abalı Köyü, Dikenli Mahallesi